Chůdadlo.cz | Eliška Olivka Hanušová
348143
page-template-default,page,page-id-348143,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 
Eliška Olivka Hanušová

ELIŠKA OLIVKA HANUŠOVÁ

akrobatka, chůdařka, fire performerka

Eliška neboli Olivka se již od mala věnovala především tanci a to od klasického baletu, přes moderní tance, až po street dance. Dále se rozvíjela ve zpěvu sólovém i sborovém, například ve sboru Sedmihlásek nebo ve spolupráci se Svěrákem a Uhlířem.

Po pražském gymnáziu se plynule přesunula na katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU, obor herectví. Tam také momentálně dokončuje 5. ročník svého studia.

Můžete ji vidět na scénách Stavovského divadla, Studia 2, Divadla Disk nebo Divadla v Celetné.

Mimo divadlo se také věnuje natáčení a dabingu. K souboru Chůdadlo ji vedlo dlouholeté přátelství s jeho členy a také velká láska k pohybu. Našla zde dokonalé prolnutí tance, akrobacie a divadla, ve kterém ji baví seberealizace a rozvíjení svých pohybových dovedností.

Nejraději hraje v celovečerní ohňové show Noční cirkus, kde provází dějovou linku příběhu jakožto holčička v červeném. Mezi její další milované představení patří Romeo & Julie, ve kterém si obzvlášť oblíbila vzdušnou akrobacii na šále.